П`ятниця, 22.09.2017, 22:43
ПРО ФУТБОЛ
по-українськи

незалежне спортивне Інтернет-видання

   
Категорії розділу
Футбольні новини
Національна збірна України
Прем'єр ліга України
Кубок України з футболу
Ліга чемпіонів УЄФА
Ліга Європи УЄФА
Першість України. Перша ліга
Першість України. Друга ліга
ЄВРО-2012
Футбольне відео
Футбольні світлини
Навколо футбольні новини
Інтерв'ю і футбольна аналітика
ФУТБОЛЬНЕ ТБ
Цікаві новини, які не мають жодного відношення до футболу

Форма входу
Логін:
Пароль:

На http://nowyny.com/ новини Закарпаття

Партнери
Голос UA на РФ - http://holosua.com/
Новини Європейської України - http://nowyny.eu/
Новини науки - http://novynynauky.com/
Новини Закарпаття - http://nowyny.com/
Новини нерухомості - http://zhytlonews.com/
Корисні поради - http://radymo.com/
Ремонт и стройка - http://remontistrojka.com/
Новости мира - http://nowostimira.com/

Новини прогресу від http://volonterydzhandy.com/

Головна » 2015 » Грудень » 13 » Євро-2016: детальний календар усіх матчів
21:26
Євро-2016: детальний календар усіх матчів

УЄФА оприлюднив календар усіх матчів фінальної частини Євро-2016, що пройде у Франції.

Чемпіонат Європи-2016 відкриється матчем Франція - Румунія 10 червня, який пройде в Сен-Дені о 22:00 за Києвом.

Нагадаємо, для України Євро стартує 12 червня матчем проти Німеччини.

 

Груповий етап (час київський)
10 червня 22:00 (Сен-Дені): Франція - Румунія - група A
11 червня, 16:00 (Ланс): Албанія - Швейцарія - група A
11 червня, 19:00 (Бордо): Уельс - Словаччина - група B
11 червня, 22:00 (Марсель): Англія - ​​Росія - група B
12 червня, 16:00 (Париж): Туреччина - Хорватія - група D
12 червня, 19:00 (Ніцца): Польща - Північна Ірландія - група C
12 червня, 22:00 (Лілль): Німеччина - Україна - група C
13 червня, 16:00 (Тулуза): Іспанія - Чехія - група D
13 червня, 19:00 (Сен-Дені): Ірландія - Швеція - група E
13 червня, 22:00 (Ліон): Бельгія - Італія - ​​група E
14 червня, 19:00 (Бордо): Австрія - Угорщина - група F
14 червня, 22:00 (Сент-Етьєн): Португалія - ​​Ісландія - група F

 

15 червня, 16:00 (Лілль): Росія - Словаччина - група B
15 червня, 19:00 (Париж): Румунія - Швейцарія - група A
15 червня, 22:00 (Марсель): Франція - Албанія - група A
16 червня, 16:00 (Ланс): Англія - ​​Уельс - група B
16 червня, 19:00 (Ліон): Україна - Північна Ірландія - група C
16 червня, 22:00 (Сен-Дені): Німеччина - Польща - група C
17 червня, 16:00 (Тулуза): Італія - ​​Швеція - група E
17 червня, 19:00 (Сент-Етьєн): Чехія - Хорватія - група D
17 червня, 22:00 (Ніцца): Іспанія - Туреччина - група D
18 червня, 16:00 (Бордо): Бельгія - Ірландія - група E
18 червня, 19:00 (Марсель): Ісландія - Угорщина - група F
18 червня, 22:00 (Париж): Португалія - ​​Австрія - група F

19 червня, 22:00 (Лілль): Швейцарія - Франція - група A
19 червня, 22:00 (Ліон): Румунія - Албанія - група A
20 червня, 22:00 (Сент-Етьєн): Словаччина - Англія - ​​група B
20 червня, 22:00 (Тулуза): Росія - Уельс - група B
21 червня, 19:00 (Париж): Північна Ірландія - Німеччина - група C
21 червня, 19:00 (Марсель): Україна - Польща - група C
21 червня, 22:00 (Бордо): Хорватія - Іспанія - група D
21 червня, 22:00 (Ланс): Чехія - Туреччина - група D
22 червня, 19:00 (Ліон): Угорщина - Португалія - ​​група F
22 червня, 19:00 (Сен-Дені): Ісландія - Австрія - група F
22 червня, 22:00 (Ніцца): Швеція - Бельгія - група E
22 червня, 22:00 (Лілль): Італія - ​​Ірландія - група E

Плей-офф
1/8 фіналу
25 червня, 16:00 (Сент-Етьєн): Друге місце в групі A - Друге місце в групі C - Матч 1
25 червня, 19:00 (Париж): Перше місце в групі B - Третє місце в групі A / C / D - Матч 2
25 червня, 22:00 (Ланс): Перше місце в групі D - Третє місце в групі B / E / F - Матч 3
26 червня, 16:00 (Ліон): Перше місце в групі A - Третє місце в групі C / D / E - Матч 4
26 червня, 19:00 (Лілль): Перше місце в групі C - Третє місце в групі A / B / F - Матч 5
26 червня, 22:00 (Тулуза): Перше місце в групі F - Друге місце в групі E - Матч 6
27 червня, 19:00 (Сен-Дені): Перше місце в групі E - Друге місце в групі D - Матч 7
27 червня, 22:00 (Ніцца): Друге місце в групі B - Друге місце в групі F - Матч 8

1/4 фіналу
30 червня, 22:00 (Марсель): Переможець матчу 1 - Переможець матчу 3 - ЧФ1
1 липня, 22:00 (Лілль): Переможець матчу 2 - Переможець матчу 6 - ЧФ2
2 липня, 22:00 (Бордо): Переможець матчу 5 - Переможець матчу 7 - ЧФ3
3 липня, 22:00 (Сен-Дені): Переможець матчу 4 - Переможець матчу 8 - ЧФ4

1/2 фіналу
6 липня, 22:00 (Ліон): Переможець ЧФ1 - Переможець ЧФ2 - ПФ1
7 липня, 22:00 (Марсель): Переможець ЧФ3 - Переможець ЧФ4 - ПФ2

Фінал
10 липня, 22:00 (Сен-Дені): Переможець ПФ1 - Переможець ПФ2

 

Категорія: Навколо футбольні новини | Переглядів: 269 | Додав: adminA | Теги: Євро-2016: детальний календар усіх
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту

Пошук

Реклама

Календар

Архів записів

Голос UA на РФ - ПРО ФУТБОЛ по-українськи © 2017
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET